Adalet Bakanlığı Nakil Yoluyla 400 İcra Müdür Yardımcısı Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı 400 İcra Müdür Yardımcısı Alımı yapacak! Kamu kurumu 400 icra müdür yardımcısını naklen alacak olup, icra katibi kadrosunda ç

Adalet Bakanlığı Nakil Yoluyla 400 İcra Müdür Yardımcısı Alımı Yapacak
Adalet Bakanlığı 400 İcra Müdür Yardımcısı Alımı yapacak! Kamu kurumu 400 icra müdür yardımcısını naklen alacak olup, icra katibi kadrosunda çalışmış olan adaylar arasından gerçekleştirecektir. İlgili icra katibi kadrosunda en az 1 sene çalışmış olması gerekmektedir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Adaylar sözlü ve yazılı sınav ile alınacak olup, yazılı sınav 4 mayıs tarihinde Ankara'da ÖDSGM tarafından gerçekleştirilecektir. Toplamda 110 dakika süreceği bildirilmiştir.

Adayların icra katibi kadrosunda 4 mayıs 2019 tarihi itibari ile en az bir sene çalışmış olması gerekmektedir. Adayın en geç 04 Mayıs 2019 tarihi itibarıyla asaletinin tasdik edilmiş olması gerekmektedir. 04 Mayıs 2019 tarihi itibarıyla asalet tasdiki onaylanmadığı anlaşılan adaylar yazılı sınavı kazanmış olsa dahi sözlü sınava alınmayacaklardır.), Hukuk fakültesi, adalet meslek yüksek okulu, meslek yüksek okullarının adalet bölümü veya adalet meslek eğitimi ön lisans programı veya en az dört yıllık yüksek öğrenim yapmış veya bunlara denkliği kabul edilmiş yabancı öğretim kurumlarından mezun olmak, Yapılan denetimler sonucunda, hakkında düzenlenen raporların olumlu olması bazı şartlar arasında bulunmaktadır.

BAŞVURU TARİHİ

Naklen alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar 4 mart 2019 ile 8 mart 2019 tarihleri içerisinde başvurularını şahsen belirtilmiş komisyona yapacaklardır.

İlan ayrıntıları için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 21:39
YORUM EKLE