Adalet Bakanlığı personel alımı için iş ilanı yayınladı!

Adalet Bakanlığı 2019 yılı için personel alımı yapacağını açıkladı. En az lise ve dengi okul mezunu olarak 30'dan fazla hizmetli kadrosu için iş ilanı yayınladı.

Adalet Bakanlığı personel alımı için iş ilanı yayınladı!

Adalet Bakanlığı önceki günlerde verdiği ilan ile personel alımı yapacak. Bakanlık hizmetli kadrosu için alım yapacak olup, genel şartların yanı sıra özel şartları da taşıyor olması halinde hizmetli alımı ilanına 19 temmuz 2019 tarihine kadar iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Genel Şartlar

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

b) Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucu olumlu olmak,

c) Lisans mezunları için 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3, önlisans mezunları için 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP93, ortaöğretim mezunları için 2018 Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP94 puan türünden 70 ve daha yukarı puan almış olmak.

Destek Personeli (Hizmetli):

En az lise veya dengi okul mezunu olmak.

Başvuru Yeri, Şekli ve Tarihi:

Başvurular 05/07/2019 tarihinde başlayıp, 19/07/2019 tarihi mesai saati bitiminde sona erecektir.

Başvuruların Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilat Şube Müdürlüğü Bakanlıklar/ANKARA adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Bakanlığımıza ulaşacak şekilde posta ile yapılacaktır. (Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle hu tarihten sonra başvuranlar ile eksik belge ibraz edenlerin ve başka başvuru formu kullananların başvuruları kabul edilmeyecektir.)

İlan tam metni için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 01:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Betül
Betül - 1 yıl Önce

Yeni gördüm ya geç kaldım