Ağustos ayı Belediye işçi alımı ilanları yayımlandı

Ağustos ayı Belediye işçi alımı ilanları yayımlandı

Ağustos ayında başvuruları devam edecek olan belediye işçi alım ilanları haberimizde verilmiştir. Belediyeler kurum içi ve kurum dışı işçi alımı yapacak olup, kurum dışı alımlar KPSS şartsız alım gerçekleştirecektir.

Alım yapacak belediyeler nedir?

Karacabey Belediyesi, Osmangazi Belediyesi, Tire Belediyesi, Vize Belediyesi, Ayvacık Belediyesi, Ödemiş Belediyesi, Gebze Belediyesi, Horasan Belediyesi, Tekman Belediyesi ve Kestel Belediyesi alım yapacağını açıkladı.

Alım yapılacak kadrolar nedir?

Beden işçisi, katı atık personeli ( şoför, toplayıcı, mevkici ), katı atık çöp kamyon sürücüsü, temizlik işçisi, beden işçisi ( temizlik ), iş makineleri operatörü, temizlik işçisi, şoför, temizlik görevlisi, temizlik ve beden işçisi alımlarının yapılacağı belirtildi.

Alımlar kurum içi ve kurum dışı olarak yapılacak!

Yayımlanan ilan detayları arasında yapılacak alımlar kurum içi ve kurum dışı olarak yapılacağı ilanların detaylarında bildirildi. 

Adaylar belediyelerin yayımladığı kurum içi ve kurum dışı ilanlarına ulaşmak, başvuru şartlarını incelemek ve başvuru aşamasına geçmek için aşağıda verilmiş belediye ilanları bağlantısına giderek gerekli detayları inceleyebilir ve başvuru aşamasına geçebilirler. Başvuru şartları belediyeler farklı olduğu için hepsi birbirinden farklıdır. Bunun için adaylar her ilanı detaylı olarak incelemesi gerekmektedir.

KPSS'li ve KPSS'siz alımlar mevcut!

Belediyeler kurum içi ve kurum dışı işçi alımı ilanı yayımladığı için bazı alımlar KPSS şartı aranmaksızın yapılacaktır. KPSS şartsız alımlar kurum dışı alımlar için geçerli olup, kurum için belediye alımları KPSS şartı ile işçi alımı sağlayacaktır.

YORUM EKLE