Ağustos ayı memur personel alımı yapılacak! Çok sayıda yer alım yapıyor!

Ağustos ayı itibari ile bazı kamu kurum ve özel firmalar işçi, memur ve personel alımı yapacaklarını ilan etti. Ağustos ayı için alım yapacak olan kurumların listesi, KPSS'li ve KPSS'siz alım yapacak olan yerler ve diğer bilgiler haberimizde yer almaktadır.

Ağustos ayı memur personel alımı yapılacak! Çok sayıda yer alım yapıyor!

Ağustos ayının yaklaşması ile beraber bazı kamu kurumları ve firmalar personel memur alımı yapacaklarını açıkladı. Yayımlanan ilanlar neticesinde bazı kurumlar KPSS şartı olmadan, bazıları ise KPSS şartlı olarak işçi personel alımı yapacaklarını duyurdu. Ağustos ayı personel işçi alımları arasında en az ilkokul mezunu adayların da bazı ilanlara başvuru yapabileceklerini belirtmek isteriz.

Temmuz ayı içerisinde personel alımı ilanlarının gelmesinin yanı sıra Temmuz ayında yayımlanan bazı ilanların başvuru tarihleri itibari ile Ağustos ayınıda kapsamaktadır. Bu sebeple adaylar Ağustos ayı içerisinde personel memur işçi alımı ilanlarına haberimizden ulaşarak gerekli incelemeleri gerçekleştirebilirler.

KPSS'li ve KPSS'siz alımlar yapılacak!

Bazı kamu kurumları kpss şartı ile alım yaparken, bazı kamu kurumları da KPSS şartı olmadan işçi personel alımı yapacaklarını belirtti. Hangi kurum KPSS'li, hangi kurum KPSS'siz alım gerçekleştirecek aşağıda detaylı olarak belirtilmiştir.

Sağlık Bakanlığı KPSS ile personel alımı yapacak!

31 Temmuz 2019 Çarşamba günü Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan neticesinde 10 binden fazla personel alımı yapılacağı belirtildi. Sağlık Bakanlığı KPSS ile yapacağı personel alımlarını farklı kadrolarda yapacak olup, adaylar Sağlık Bakanlığının yayınlamış olduğu ilan detaylarını incelemek için resmi devlet personel başkanlığı sitesi olan //kamuilan.dpb.gov.tr/ adresini ziyaret ederek bilgi edinebilirler.

CTE 300 İdare memuru alımı yapacak

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü KPSS ile 300 kişilik idare memuru alımı yapacağını geçtiğimiz günlerde duyurdu. Kurum 300 kişilik idare memuru alım ilanını KPSS ile gerçekleştirecek olup, ilan detayları için aşağıda verilen bağlantıdan yararlanabilir. Kurumun 300 idare memuru alım ilanına verdiği son başvuru süresi ise Eylül a yı olarak belirtilmiştir.

Türk Kızılayı farklı kadrolarda personel alımı sağlayacak!

Ülkemizde çalışmalarını sürdüren Türk Kızılayı Temmuz ayı içerisinde bazı kadrolar için alım ilanı yayımladı. Bu alım ilanları Ağustos ayı içerisinde de devam edecek olup, boş kadro oluştukça bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımları yapacaktır. Türk Kızılayı alım ilanları için detaylara ulaşmak isteyen adaylar aşağıdan gerekli bilgileri alarak inceleme sağlayabilirler.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden işçi alımları yapılacak!

İŞKUR üzerinden bir çok kamu kurumu ve özel firma güncel iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Ağustos ayı itibari ile de İŞKUR üzerinden verilen ilanlar devam edecek olup, adaylar aşağıda verilmiş olan Türkiye İş Kurumu İŞKUR ilan sayfasına giderek inceleme yapabilir.

Ağustos ayı içerisinde işçi personel memur alımı yapacak kurumlar neler?

PMYO polis memuru adayı alacak

Türk Kızılayı ( KPSS'siz ),

Diyarbakır sosyal güvenlik il müd.

Sağlık Bakanlığı ( KPSS'li )

Tarım ve orman müdürlüğü il geneli

Ankara polis moral eğitim merkezi

Senir belediyesi

Horasan Belediyesi ( KPSS'siz ) 2 Ağustos 2019

Tekman ( KPSS'siz ) 2 Ağustos 2019

Kestel ( KPSS'siz ), 2 Ağustos 2019

Osmangazi ( KPSS'siz ), 2 Ağustos 2019

Türkiye İş Kurumu İŞKUR beden işçisi alımları ( KPSS'siz ) 

Türkiye İçişleri Bakanlığı ( KPSS'li ) - 7 Ağustos 2019

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü KPSS'li - 7 Ağustos 2019

Bim personel alımı - KPSS'siz

Karacabey Belediyesi KPSS'li

Demirözü Belediyesi KPSS'siz

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 300 idare memuru KPSS'li

Deniz Kuvvetleri komutanlığı 2 Ağustos 2019

Alım yapılacak kadrolar nedir?

Beden işçisi, uzman çavuş, idare memuru, bilişim personeli, raporlama program sorumlusu, öğretmen, sosyal çalışmacı, şoför, temizlik ve beden işçisi, iç mekan temizlik işçisi gibi kadrolar için alımlar sağlanacaktır.

Başvuru şartları ve işlemlerinin nasıl yapılacağını öğrenmek için adaylar haberimizde verilmiş iş ilanlarının sayfalarına giderek ilanların başvuru şartlarını, başvuruda belirtilen diğer bilgileri ve başvuruların nasıl yapılacağı gibi detayları inceledikten sonra gerekli başvuru aşamalarına geçiş sağlayabilirler.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2019, 16:10
YORUM EKLE