Aksaray Ortaköy SYDV Personel Alımı yapacak

Aksaray Ortaköy sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı toplam 1 kişilik sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağını ilan etti. Sosyal Y

Aksaray Ortaköy SYDV Personel Alımı yapacak

Aksaray Ortaköy sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı toplam 1 kişilik sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağını ilan etti.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Son Başvuru : 29.04.2019
İl AKSARAY İlçe ORTAKÖY Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Açıklama

- Bilgisayar sertifikasına sahip olmak ve temel bilgisayar programlarını ve interneti iyi derecede kullanabilmek.
- Lisans mezunu olup İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Psikoloji, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, Bilgisayar bölümlerinden birisinden mezun olmak.
- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif bir şekilde araç kullanabilmek.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. Lisans mezunu olup İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Psikoloji, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, Bilgisayar bölümlerinden birisinden mezun olmak. 2. Bilgisayar sertifikasına sahip olmak ve temel bilgisayar programlarını ve interneti iyi derecede kullanabilmek. 3. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif bir şekilde araç kullanabilmek. 4. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 5. Aksaray İli Ortaköy İlçesinde son başvuru tarihi itibariyle en az 6 ay süreyle ve kesintisiz şekilde ikamet ediyor olmak. 6. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve engeli bulunmamak. Kömür dağıtımı ve diğer ayni yardım dağıtımlarını yapabilmek. Ayrıntılı bilgiye, Ortaköy Kaymakamlığının www.ortakoy.gov.tr internet sitesinden ulaşılabilir.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 14:12
YORUM EKLE