Alaçam SYDV büro görevlisi kadrosu için Personel Alımı yapacak

Alaçam Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına toplamda 1 büro görevlisi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alınacak personel belirsiz süreli ola

Alaçam SYDV büro görevlisi kadrosu için Personel Alımı yapacak

Alaçam Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına toplamda 1 büro görevlisi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alınacak personel belirsiz süreli olarak görevlendirilecek olup, 08 Mayıs 2019 tarihine kadar başvurular yapılmalıdır.

Açıklama

- MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak veya öğrenim gördüğü yükseköğretim kurumunda bilgisayar dersleri gördüğünü belgelemek.
- İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Hukuk, İşletme, İstatistik, Halkla İlişkiler, Muhasebe, Ekonomi, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak
- En az (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 2-İlanın ilk günü tarihi itibariyle, kendisinin, annesinin veya babasının en az 5 yıldır Alaçam?da ikamet ediyor olması ve belgelendirmesi. 3-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, 4-Askerliğini yapmış ya da askerlikten muaf olmak, 5-2017-2018 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Geçerli Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Başvuru yapan adaylar; 10 Mayıs 2019 tarihi mesai bitimine(saat 17.00) kadar, şartları taşıdıklarını gösteren belgelerin aslını göstererek onaylı suretini Vakıf Müdürlüğüne (Yenicami Mahallesi Bafra Caddesi Sakarya Sokak No:13 55800 Alaçam/Samsun) teslim edecektir. Posta yolu ile veya 3. Şahıslar yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru esnasında kurumumuz tarafından alınan belgeler incelendikten sonra, eksik belgesi olanların başvuruları kabul edilmeyecektir. 14 Mayıs 2019 Salı günü mülakata katılmaya hak kazananlar Alaçam Kaymakamlığı internet sitesi www.alacam.gov.tr adresinden ilan edilecektir. Mülakata katılmaya hak kazanacakların bu siteden takip etmeleri gerekmekte olup, kişilerin adresine ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Mülakat 16.05.2019 Perşembe günü saat: 14.00?da Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacaktır. Mülakatta adayların, Kendini ifade kabiliyeti ve sosyal iletişim becerisine sahip olmak davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu, Özgüveni ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı, Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı, kişisel becerileri, karşısındaki insanı anlayabilme ve empati kurma becerisi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları hakkında bilgileri yönlerinden değerlendirilecektir. Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir. Ayrıntılı bilgiye Alaçam Kaymakamlığı internet sitesi www.alacam.gov.tr adresinden ulaşılabilir.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 15:11


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER