Ana sayfa KAMU PERSONEL ALIMLARI Amasya Üniversitesi Genel Sekreterliği 10 Güvenlik Görevlisi Alımı yapıyor

Amasya Üniversitesi Genel Sekreterliği 10 Güvenlik Görevlisi Alımı yapıyor

Amasya Üniversitesi Genel Sekreterliği güvenlik görevlisi alımı yapacağını ilan etmiştir.

0
PAYLAŞ

İŞKUR üzerinden Amasya Üniversitesi Genel Sekreterliği 10 güvenlik görevlisi alımı yapacağını ilan etti. Adaylardan bazı şartlar isteyen kurum, şartlara haiz olan adayların başvurularını değerlendirecektir.

Sürekli işçi kadrolarına başvuran adaylarda aranan şartlar; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (5), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak. 18 yaşını tamamlamış olmak. 36 yaşından gün almamış olmak. Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak). Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak. Güvenlik Görevlisi ilanı için Valilikçe verilen silahlı ya da silahsız özel güvenlik güncel kimlik kartına sahip olmak.

İlan tam detayları için https://goo.gl/PfALb5 adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

Eğer şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız ilgili adrese giderek T.C numarası ve şifre ile giriş yapabilir veya e-devlet sistemi üzerinden giriş yaparak başvuru işlemlerine geçebilirsiniz.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here