Azdavay Belediyesi İtfaiye Eri Alımı yapacak

Azdavay Belediyesi İtfaiye Eri Alımı yapacak

Azdavay Belediyesi en az KPSS 55 puan şartının yanı sıra genel ve özel şartlar ile itfaiye eri alımı yapacağını açıkladı. Belediye Başkanlığı toplamda 1 kişilik itfaiye eri alımı yapacak olup ilana ait gerekli bilgiler haberimizde verilmiştir.

Adayların Türkiye vatandaşı olması, belirtilen suçlardan mahkum edilmemiş olması, adayların askerlik görevini tamamlamış, askerlik çağına erişmemiş, ertelemiş veya yedek sınıfa geçmiş olması, ilanda belirtilen şartları taşıyor olması, kurum tarafından yapılacak güvenlik soruşturmasını olumlu olarak geçmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra adayların itfaiye eri alımı ilanından yararlanabilmesi için genel şartların yanı sıra özel şartları da taşıyor olması gerekmektedir. Peki özel şartlar nedir?

Adayların 2018 yılında düzenlenen KPSS P94 türünden en az 55 puan almış olması, önceden görev aldığı kurum ve kuruluşlardan ahlaki veya disiplinsizlik sebebi ile çıkartılmamış olması, en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak aranan bazı özel şartlar arasında yer almaktadır. 

Adaylardan başvuru sırasında bazı evraklar istenecek olup, nüfus cüzdanı ya da kimlik kartının fotokopisi, mezuniyet belgesi ya da diploma ( aslı veya noter onaylı örneği ), KPSS sonuç belgesi, C sınıfı sürücü belgesinin aslı ya da noter onaylı örneği, askerlik ile ilgisinin olmadığını gösterir belge başvuru sırasında adaylardan istenecektir.

Başvuru işlemleri 25 eylül 2019 ile 27 eylül 2019 tarihleri arasında saat 17:00'a kadar yapılacaktır. Posta veya mail yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmayacak olup adayların başvuru belgelerini belediyenin yazı işleri müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. 

İlan detayları için itfa.pdf

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 12:17
YORUM EKLE