Ana sayfa KAMU PERSONEL ALIMLARI Bartın İl Özel İdaresi Geçici İşçi Alımı yapıyor

Bartın İl Özel İdaresi Geçici İşçi Alımı yapıyor

0
PAYLAŞ

Bartın çalışma ve iş kurumu il müdürlüğü tarafından verilen ilan doğrultusunda Bartın il özel idaresi geçici işçi statüsünde 1 yıl deneyimli orman mühendisi alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru işlemleri 11 ocak 2019 ile 15 ocak 2019 tarihleri içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar ilanın verildiği tarihten itibaren 5 gün içerisinde işkur il müdürlükleri üzerinden veya resmi işkur adresi üzerinden başvurularını yapabilirler. Başvuru tarihleri aynı güne denk gelen aynı kurum ve kuruluşların birden fazla ilanından sadece birisine başvuru yapılabilecektir. İşçi taleplerine başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

Toplamda 2 kişilik alım yapılacak olup 1 yıl deneyim şartı aranmaktadır. KPSSP3 türünden en az 60 puan almış olma şartı da aranan şartlar arasında bulunmaktadır.

İlan detayları için tıklayınSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here