Ana sayfa KAMU PERSONEL ALIMLARI Belediye İşçi Alımı İlanları! İŞKUR üzerinden belediyeler işçi alacak!

Belediye İşçi Alımı İlanları! İŞKUR üzerinden belediyeler işçi alacak!

0
PAYLAŞ

Mayıs ayının girmesi ile birlikte bazı belediyeler bünyesinde oluşan boş kadroları doldurmak üzere işçi alımı yapacağını açıkladı. Toplamda 4 belediye başkanlığı işçi alımı yapacak olup ilan hakkında alınacak kadrolar ve diğer bilgiler haberimizde…

Alım Yapacak Belediyeler

Uluborlu Belediye Başkanlığı, Mudanya Belediye Başkanlığı, Cimitekke Belediye Başkanlığı, Gökçesu Belediye Başkanlığı alım yapacağını açıkladı.

Beden İşçisi temizlik, Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı), Çelik Kaynakçısı, Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı kadroları için alım yapılacağı açıklandı.

Başvuru İşlemleri

Başvuru işlemleri için Türkiye iş kurumu resmi internet sitesine giderek üye girişi yapmalı veya üye olmalı ve profil bilgilerinizi tamamladıktan sonra ilgili belediye alım ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu üzerinden belediye ilanlarına ulaşmak isteyenler resimdeki gibi “kamu” seçeneğini seçerek “arama” kısmına basmalı ve Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanmış olan kamu ilanlarını listeleyebilir.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here