Botaş 186 Sürekli İşçi Alımı İlanı Yayımladı ( Büro Görevlisi, Teknisyen, Avukat )

Botaş devlet personel başkanlığı üzerinden verdiği ilan ile 186 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. Botaş çatısı altında görev almak ist

Botaş 186 Sürekli İşçi Alımı İlanı Yayımladı ( Büro Görevlisi, Teknisyen, Avukat )

Botaş devlet personel başkanlığı üzerinden verdiği ilan ile 186 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. Botaş çatısı altında görev almak isteyen adayların ilan hakkında bilmesi icap eden tüm bilgiler, başvuru şartları, başvuru tarihi ve alınacak kadrolara ilişkin detayları haberimizde vermeye çalışacağız. Botaş'ın yayımladığı ilana başvuru gerçekleştirmek isteyen adayların, belirtilmiş başvuru şartlarını taşıması, istenilen bölümlerden mezun olması, dispeçer kadrosu için b sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, işe başlatılacak olan adayların deneme süresi 1 ay olarak belirtilmiştir.

Ayrıca işe başlatılan işçiler 3 sene içerisinde nakil isteği gerçekleştirilemeyeceği bildirilmiştir. Bunların yanı sıra 35 yaşını doldurmamış olmaları ve mühendis kadrosu için son 5 sene içerisinde yabancı dil seviye sınavından en az B seviyesinde puan almış olması gerekmektedir. Dispeçer kadrosunun yanı sıra büro görevlisi ilanı için yine B sınıfı ehliyetin olması bazı aranan şartlar içerisinde yer almaktadır.

Botaş 186 sürekli işçi alımı kadroları

Botaş'ın yayımladığı işçi alımı için verilmiş kadrolar ise; mühendis, dispeçer, büro görevlisi, teknisyen, uzman yardımcısı, sağlım memuru, avukat ve operatör olarak belirlenmiştir. Belirlenen kadrolara toplamda 186 sürekli işçi alımı yapılacağı ve adayların başvuru işlemlerini ise İŞKUR üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Botaş 186 işçi alımı ilanı 31 Aralık 2018 ile 04 Ocak 2019 tarihleri arasında yapılacak olup ilan 31 Aralık'ta işkur'da yayımlanacaktır.

İlan için verilen kılavuz için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 14:56
YORUM EKLE