Çaykara SYDV Personel Alımı yapacak

Çaykara sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı toplamda 1 kişilik sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağını ilan etti. Sosyal Yardım

Çaykara SYDV Personel Alımı yapacak

Çaykara sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı toplamda 1 kişilik sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağını ilan etti.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi

Son Başvuru : 10.05.2019

İl TRABZON İlçe ÇAYKARA

Alınacak Sayı 1

Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Açıklama

- (B) sınıfı ehliyet sahibi olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. Sınav ilan tarihi itibariyle en az son 6 (altı) aydır Çaykara İlçesinde ikamet ediyor olmak. 2. (B) sınıfı ehliyet sahibi olmak ve arazi koşullarında aktif araç kullanabiliyor olmak., 3. Erkek personel alınacaktır. 4.Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak 5. İyi derecede bilgisayar (Windows, MS Office, İnternet Programları v.b.) kullanabiliyor olmak veya mezun olduğu okuldan zorunlu/ortak/seçmeli ders almak, bu hususu resmi olarak belgelemek. 6. Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli bir vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, Devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak. 7. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Ayrıntılı bilgiye Çaykara Kaymakamlığının www.caykara.gov.tr internet sitesinden ulaşılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 17:33
YORUM EKLE