Dargeçit SYDV Personel Alımı yapıyor

Dargeçit SYDV Personel Alımı yapıyor

Dargeçit sosyal yardımlaşma ve dayanışmak vakfı yeni verdiği ilan neticesinde toplamda 1 kişilik büro görevlisi kadrosu için personel alımı yapacağını açıklamıştır. Dargeçit sosyal yardımlaşma ve dayanışmak vakfının yayınladığı büro görevlisi alımı ilanına başvuru sağlamak isteyen adaylar aşağıda verilen şartları taşıyor olması halinde 12 temmuz 2019 tarihine kadar iş başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru şartları nedir?

Dargeçit sosyal yardımlaşma ve dayanışmak vakfı personel alımı ilanına başvuru sağlamak için adaylardan istenen şartlar ise şöyledir; ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak, Milli eğitim bakanlığı tarafından onaylanmış sertifika ya da üniversite öğrenimi aşamasında bilgisayar dersi almış olduğuna dair belge istenecek olmasının yanı sıra, en az B sınıfı ehliyete sahip olması ve aktif olarak araç kullanabilmesi şartları aranmaktadır. Ayrıca büro personeli alımı ilanına başvuruda bulunacak adaylar vakfın bulunduğu sınırlar içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Askerlik görevini yerine getirmiş ya da ilişkisinin olmaması, Dargeçit ilçesinde son 1 yıldır ikamet ediyor olması bu şart başvuru tarihi itibari ile geçerlidir.

Bu şartların yanı sıra ölçme seçme ve yerleştirme merkezi ÖSYM tarafından düzenlenen 2017 ile 2018 tarihleri içerisinde yapılan KPSS P3 türünden en az 60 puan almış olmak istenmektedir. 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının; Sosyoloji, Psikoloji, Pisikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler Bölümlerin en az birinden mezun olmak gerekmektedir. Daha fazla bilgi için www.dargecit.gov.tr adresini ziyaret edebilir.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 12 temmuz 2019 tarihine kadar iş başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 06:21
YORUM EKLE