Diyarbakır Belediyesi KPSS 60 ile İtfaiye Eri Alımı yapacak

İtfaiye Eri P94 60 Ortaöğretim kurumlarından (Lise veya dengi okul) mezun olmak. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak İtfaiye Eri P93 60 İt

Diyarbakır Belediyesi KPSS 60 ile İtfaiye Eri Alımı yapacak

İtfaiye Eri P94 60 Ortaöğretim kurumlarından (Lise veya dengi
okul) mezun olmak. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak
İtfaiye Eri P93 60 İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği veya Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Meslek Yüksek Okulundan Mezun olmak. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak
İtfaiye Eri  P3 60 Herhangi bir Lisans programından mezun
olmak. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmanın yanı sıra kamu haklarını kaybetmemiş olmak ve ilanda belirtilmiş nedenlerden dolayı adayların hapis cezası almamış olması gerekmektedir. İtfaiye eri için başvuru sağlayacak olan adayların yine ilanda belirtilmiş olan askerlik şartlarını taşıyor olması istenmektedir.

Kurum tarafından yapılacak güvenlik soruşturmasından olumlu olarak geçmek ve genel, özel şartları taşıyor olmanız halinde Diyarbakır belediyesi itfaiye eri alımı ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Adaylar ilanda verilen başvuru için evrakları 20 şubat ile 6 mart 2019 tarihleri içerisinde saat 17:00'a kadar Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine bağlı Kültür Kongre Merkezi Hizmet Binasına (Yenişehir İstasyon Caddesi no:65) teslim etmeleri gerekmektedir.

İlan ayrıntıları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2019, 00:35
YORUM EKLE