Diyarbakır Belediyesi Zabıta Memuru Alımı yapacak!

Zabıta memuru kadrosuna yerleşmek isteyen adaylar belediyenin yayınlamış olduğu ilanda belirtilmiş genel ve özel şartları taşıyor olması gerekmekte

Diyarbakır Belediyesi Zabıta Memuru Alımı yapacak!
Zabıta memuru kadrosuna yerleşmek isteyen adaylar belediyenin yayınlamış olduğu ilanda belirtilmiş genel ve özel şartları taşıyor olması gerekmektedir. Belirtilmiş şartları taşıyan adaylar 06 mart 2019 tarihine kadar işlemlerini gerçekleştirebilir.

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun bırakılmış olmamak, zabıta memuru alımı ilanı tam metninde verilmiş ilgili cezaları almış olmamak, zabıta olacak erkek adayların askerlik ile ilgisinin olmaması ve genel şartların yanı sıra özel şartları da taşıyor olmak, kurumun gerçekleştireceği güvenlik soruşturmasını olumlu olarak geçmek genel şartlar arasında yer almaktadır.

Zabıta alımı için başvuru aşamasında istenen evraklardan bazıları ise; resmi site üzerinden elde edilecek iş başvuru formu, kamu personeli seçme sınavı kpss sonuç belgesi, kimlik fotokopisi, 2 tane yeni çekilmiş vesikalık fotoğraf, Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe. Diğer evraklar için ilan tam metnini ziyaret ediniz.

Adaylar başvuru işlemlerini 20 şubat 2019 ile 06 mart 2019 tarihleri içerisinde saat 17:00'a kadar Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine bağlı Kültür Kongre Merkezi Hizmet Binasına (Yenişehir İstasyon Caddesi no:65) teslim etmeleri gerekmektedir.

Diyarbakır Belediyesi zabıta alımı için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 14:37
YORUM EKLE