Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

KAMU PERSONEL ALIMLARI

4 Mart 2019 Pazartesi 00:09:41

Diyarbakır Belediyesi Zabıta Memuru ve Trafik Memuru Alımı yapacak

Belediye zabıta memuru ve belediye trafik memuru alımı yapılacaktır. Adaylar genel ve özel şartları taşıyor olması halinde başvuruda bulunabilecekle

Belediye zabıta memuru ve belediye trafik memuru alımı yapılacaktır. Adaylar genel ve özel şartları taşıyor olması halinde başvuruda bulunabileceklerdir.

Zabıta Memuru P94 60 Ortaöğretim kurumlarından (Lise veya dengi okul) mezun olmak.En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak
Zabıta Memuru P93 60 Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak
Zabıta Memuru P3 60 Herhangi bir Lisans programından mezun
olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

Belediye Trafik Memuru P93 60 Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip
olmak
Belediye Trafik Memuru P3 60 Herhangi bir Lisans programından mezun olmak.En az B sınıfı sürücü belgesine sahip
olmak

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak, Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak. Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe. (Her Aday Eğitim durumuna göre sadece bir kadroya müracaat edebilir.)

Yukarıda sayılan başvuru belgelerini 20/02/2019 gününden 06/03/2019 Çarşamba günü saat 17.00'a kadar (saat 09:00-17:00 arasında) Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine bağlı Kültür Kongre Merkezi Hizmet Binasına (Yenişehir İstasyon Caddesi no:65) teslim etmeleri gerekmektedir.

İlan ayrıntıları için tıklayın

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı