Diyarbakır Bismil SYDV 2 personel alımı yapacak

Diyarbakır Bismil sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı toplamda 2 personel alımı yapacağını belirtti. Muhasebe ve sosyal yardım inceleme görevlisi

Diyarbakır Bismil SYDV 2 personel alımı yapacak

Diyarbakır Bismil sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı toplamda 2 personel alımı yapacağını belirtti. Muhasebe ve sosyal yardım inceleme görevlisi kadroları için alımlar gerçekleştirilecektir.

Alım yapılacak kadrolar nedir?

Diyarbakır Bismil sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı 2 personel alımı yapacak alım yapacağı kadrolar ise muhasebeci ve sosyal yardım ve inceleme görevlisi kadroları için alımlar sağlanacaktır.

Sydv alım şartları nedir?

Muhasebe kadrosu için: 4 senelik maliye işletme, ekenometri ve muhasebe, iktisadi ve idari bilimler fakültesi, kamu yönetimi ve işletme gibi bölümleri bitirmiş olmak, ilana başvuru sağlayacak olan aday vakfın yer aldığı ilçe sınırları içerisinde bulunuyor olması, Bismil'de son 6 aydır ikamet ediyor olmak, ofis programlarını kullanabilen, en az 6 ay muhasebe tecrübesi olmak aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi kadrosu için ise; adayların en az B sınıfı ehliyete sahip olması ve aktif olarak araç kullanıyor olması, ilana başvuru sağlayacak olan adaylar ilçe sınırları içerisinde bulunuyor olmasının yanı sıra ilçe içerisinde son 6 aydır ikamet ediyor olması gerekmektedir. Ayrıca ofis programlarını kullanıyor olması aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Son başvuru 26 Haziran 2019 tarihi olarak belirtilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2019, 19:53
YORUM EKLE