Ana sayfa KAMU PERSONEL ALIMLARI Doğanhisar Belediyesi İşçi Alımı 2019-Kepçe Operatörü!

Doğanhisar Belediyesi İşçi Alımı 2019-Kepçe Operatörü!

1
PAYLAŞ

Doğanhisar Belediyesi Personel Anonim Şirketi, Türkiye İş Kurumu üzerinden verdiği ilan ile bünyesinde görevlendirmek üzere işçi statüsünde kepçe operatörü alımı yapacağını ilan etti. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuru şartlarını, tarih bilgilerini ve diğer bilgilerini haberimizden inceleyebilirler…

Başvuru Şartları

Doğanhisar Belediyesi Personel Anonim Şirketinin işçi alımı ilanına başvuru sağlamak isteyen adaylar 8 Nisan 2019 tarihine kadar başvurularını ilgili iletişim numaralarını arayıp öğrenebilirler. Belediye toplamda 1 kişilik işçi alımı yapacak olup, kepçe operatörü kadrosu için alım gerçekleştirecektir. Çalışma adresi olarak Doğanhisar belediyesi belirtilmiş ve daimi statüde görevlendirileceği açıklanmıştır. Çalışma saatleri 08:00 ile 17:00 olarak belirtilmiştir.

Bunların yanı sıra adayların en az ilköğretim mezunu olması, askerlik ile ilgisinin olmaması veya tecilli olması istenmektedir. Başvuru için gerekli belgeler ise dilekçe, 2 tane fotoğraf, adli sicil kaydı, nüfus kaydı, ikametgah, nüfuz cüzdanı fotokopisi, askerlik belgesi, kepçe operatörü belgesi ve mezuniyet belgesi istenmektedir.

İlan tam bilgileri için TIKLAYINSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here