En Az KPSS 70 Puan ile 30 İtfaiye Eri Alımı Yapılacak!

Sivas Belediyesi devlet memuru olarak istihdam etmek üzere 30 itfaiye eri alımı yapacak. Belediye Başkanlığı KPSS puanına göre alım yapacak olup en az

En Az KPSS 70 Puan ile 30 İtfaiye Eri Alımı Yapılacak!

Sivas Belediyesi devlet memuru olarak istihdam etmek üzere 30 itfaiye eri alımı yapacak. Belediye Başkanlığı KPSS puanına göre alım yapacak olup en az 70 puan almış olma şartı arayacaktır.

GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR

Türkiye vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, herhangi bir hapis cezası almamış olmak, yapılacak güvenlik soruşturmasından olumlu olarak geçmek, genel ve özel şartları taşıyor olmak şartları aranmaktadır.

İtfaiye eri kadrosu için 2018 yılında düzenlenmiş olan KPSS p93 ile p94 türüne girmiş olmak ve en az 70 puan almış olmanız gerekmektedir. Ayrıca önceden çalışmış olduğu kurum ve kuruluştan disiplin cezası gibi nedenlerden dolayı işten çıkarılmamış olmak, C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak özel şartlar arasında yer almaktadır.

ADAYLARDAN İSTENEN EVRAKLAR VE BAŞVURU TARİHİ

Resmi internet adresinden alınacak iş talep formu ( sivas.bel.tr ), nüfus cüzdanı ya da kimlik kartı fotokopisi, sürücü belgesinin aslı ya da noter onaylı örneği, diploma, kamu personeli seçme sınavı sonuç belgesi, askerlik durum belgesi, 2 tane fotoğraf.

Adaylar www.sivas.bel.tr internet adresi üzerinden iş talep formunu temin edip doldurarak imzaladıkları başvuru formu ve yukarıda sayılan başvuru belgeleri ile birlikte tabip gözetiminde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere 07/01/2019'dan 11/01/2019 Cuma günü saat 17.00'ye kadar(mesai günlerinde saat 09:00-12:00/13:00-17:00 arasında), müracaatlarını yapabileceklerdir.

Tüm ilanlar için TIKLAYIN

İlanlardan haberdar olmak isteyenler aşağıdan sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN
>>>Facebook için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 23:23
YORUM EKLE