Farklı kurumlar toplamda 788 Kamu Personeli Alımı yapıyor!

Birçok kamu kurumu toplamda 788 kamu personeli alımı gerçekleştirecek. Alınacak kadrolar zabıta memuru, itfaiye eri, mühendis, büro personeli ve daha sayılmayan birçok kadro için ilanlar yayımlandı. İşte detaylar...

Farklı kurumlar toplamda 788 Kamu Personeli Alımı yapıyor!
Birçok kamu kurumu geçtiğimiz günlerde verdiği ilanlar ile kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. İlanları yayımlayan kamu kurumları farklı olduğu için başvuru şartları, başvuru tarih ve istenen evraklarda birbirinden farklıdır. Bunun için sizlere verilmiş olan ilan sayfalarına giderek gerekli detaylı incelemelerinizi yaparak başvuru aşamasına belirtilen tarihlerde geçebilirsiniz.

ALIM YAPACAK KURUMLAR

Milli Savunma Bakanlığı 523 Mühendis Alacak

Tarsus Belediyesi 25 Büro Personeli Alacak

Savunma Sanayii Başkanlığı 34 Personel Alımı Yapıyor

Tüvasaş 43 Mühendis Alacak

20 Orman Muhafaza Memuru Alımı

37 Açıktan Memur Alımı

Güneykaya Belediyesi 1 VHKİ Alacak

Sivas Belediyesi 60 Personel Alacak

Sayıştay 45 Kamu Personeli Alacak

ALINACAK KADROLAR ve BAŞVURU BİLGİLERİ

Denetçi yardımcısı, itfaiye eri, zabıta memuru, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, orman muhafaza memuru, mühendis, büro personeli ve daha saymadığımız birkaç kadro için alım yapılacaktır. Bu alımları haberimizde verilen kamu kurumları gerçekleştirecek olup farklı kurumların kadro detaylarıdır.

İlan365 olarak sizlere vermiş olduğumuz kurumların ilanlarına ulaşmak için kamu personeli alımları sayfasını ziyaret ederek her bir kurumun ilanlarını tek tek inceleyebilirsiniz. Yine kurumların başvuru işlemlerinin anlatımı sizlere verilen bağlantıdaki ilanların içerisinde yer almaktadır.

Tüm ilanlar için TIKLAYIN

İlanlardan haberdar olmak isteyenler aşağıdan sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.


>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN
>>>Facebook için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 16:58
YORUM EKLE