Ana sayfa KAMU PERSONEL ALIMLARI Genelkurmay Başkanlığı Uzman Yardımcısı Alımı İlanı

Genelkurmay Başkanlığı Uzman Yardımcısı Alımı İlanı

0
PAYLAŞ

Adayların dikkatlice takip ettiği kurumlardan birisi olan Genelkurmay Başkanlığı belli aralıklar ile personel alımı ilanı yayınlamaktadır. Uzun süredir normal personel alımı ilanı yayınlamayan Genelkurmay Başkanlığı, uzman yardımcısı personel alımı için ilan yayımladı ve adayların belirtilmiş şartları taşıması halinde ilana başvuruda bulunmaları istenmektedir.

Yayımlanan ilan ile Genelkurmay Başkanlığı Uzman Yardımcısı Alımı yapacak olan kurum şartları taşıyan adayların başvurularını kabul edeceğini belirtti. 35 yaşını doldurmamış adayların Türkiye Cumhıriyeti vatandaşı olması istenmektedir. Ayrıca 2017 ve 2018’de yapılan KPSS’den en az 70 puan almış olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacağı belirtilmiştir.

Askerlik ile ilgisinin olmaması istenmekte ve güvenlik soruşturmasında olumlu olarak geçilmesi aranan şartlar arasında bulunmaktadır. Öncelikle şunu belirtmek gerekirse belirtilmiş şartlara haiz olduğunuzu düşünüyorsanız sizlere anlatılan şekilde Genelkurmay Başkanlığı uzman yardımcısı alımı ilanına başvuru işlemlerine geçebilirsiniz.

Sizlere verilmiş olan başvuru adresine https://personeltemin.msb.gov.tr/ giderek yayınlanmış olan iş ilanını incelemek ve daha sonrasında resimde görüldüğü gibi “başvur” butonuna basarak e-devlet girişi yapmanız ve giriş işlemlerinden sonra başvuru aşamasına geçmeniz istenmektedir.

 

Belirtilmiş işlemlerden sonra edevlet üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İlan tam metni için ve detaylar için TIKLAYINSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here