Genelkurmay Başkanlığı Uzman Yardımcısı Alımı İlanı

Adayların dikkatlice takip ettiği kurumlardan birisi olan Genelkurmay Başkanlığı belli aralıklar ile personel alımı ilanı yayınlamaktadır. Uzun sür

Genelkurmay Başkanlığı Uzman Yardımcısı Alımı İlanı
Adayların dikkatlice takip ettiği kurumlardan birisi olan Genelkurmay Başkanlığı belli aralıklar ile personel alımı ilanı yayınlamaktadır. Uzun süredir normal personel alımı ilanı yayınlamayan Genelkurmay Başkanlığı, uzman yardımcısı personel alımı için ilan yayımladı ve adayların belirtilmiş şartları taşıması halinde ilana başvuruda bulunmaları istenmektedir.

Yayımlanan ilan ile Genelkurmay Başkanlığı Uzman Yardımcısı Alımı yapacak olan kurum şartları taşıyan adayların başvurularını kabul edeceğini belirtti. 35 yaşını doldurmamış adayların Türkiye Cumhıriyeti vatandaşı olması istenmektedir. Ayrıca 2017 ve 2018'de yapılan KPSS'den en az 70 puan almış olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacağı belirtilmiştir.

Askerlik ile ilgisinin olmaması istenmekte ve güvenlik soruşturmasında olumlu olarak geçilmesi aranan şartlar arasında bulunmaktadır. Öncelikle şunu belirtmek gerekirse belirtilmiş şartlara haiz olduğunuzu düşünüyorsanız sizlere anlatılan şekilde Genelkurmay Başkanlığı uzman yardımcısı alımı ilanına başvuru işlemlerine geçebilirsiniz.

Sizlere verilmiş olan başvuru adresine https://personeltemin.msb.gov.tr/ giderek yayınlanmış olan iş ilanını incelemek ve daha sonrasında resimde görüldüğü gibi "başvur" butonuna basarak e-devlet girişi yapmanız ve giriş işlemlerinden sonra başvuru aşamasına geçmeniz istenmektedir. 

Belirtilmiş işlemlerden sonra edevlet üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İlan tam metni için ve detaylar için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 22:31
YORUM EKLE