Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri uzman yardımcısı alımı yapacak!

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri genel sekreterliği tarafından yayınlanan ilan neticesinde toplamda 17 uzman yardımcısı alımı yapılacağı bildirildi.

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri uzman yardımcısı alımı yapacak!

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri genel sekreterliği için toplamda 17 kişilik sözleşmeli pozisyona yerleştirilmek üzere uzman yardımcısı alımı yapılacağı bildilrildi. Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri genel sekreterliğinde sözleşmeli personel olarak görev almak isteyen adayların kurum tarafından verilen şartları yerine getirmesi durumunda 13 kasım 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebilecekleri açıklanmıştır.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Adayların Türkiye vatandaşı olması gerektiği ve askerlik görevini tamamlamış olmasının ya da ertelemiş veya muaf tutulmuş olması gerektiği bildirildi. Ayrıca adayların 18 yaşını doldurmuş olması gerektiği ve 4 senelik aşağıda verilen üniversite bölümlerinden mezun olması istendiği açıklandı.Bu genel şartların yanı sıra 1 Ocak 2019 tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olması gerektiği açıklanmıştır. Adayların kamu haklarından yoksun olmaması ve ilanda belirtilen cezalardan hüküm giymemiş olması istenmektedir.

ÖSYM tarafından 22 temmuz 2018 ile 14 temmuz 2019 tarihlerinde gerçekleştirilmiş olan kamu personeli seçme sınavı KPSS'ye girmiş P3 türü üzerinden en az 70 puan almış olmak aranan şartlar arasında bulunmaktadır. Ayrıca 2017-18-19 yıllarına ait YDS'den en az 70 puan almış olmak gerektiği açıklanmıştır.

BAŞVURU TARİHİ NEDİR?

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri genel sekreterliği uzman yardımcısı alımı için başvurular 13 kasım 2019 Çarşamba tarihine kadar devam edecek olup başvuru işlemleri bizzat ya da posta yolu ile gerçekleştirilecektir. Posta ile yapılacak başvurularda gecikmeler dikkate alınmayacak olup, son başvuru tarihinden sonra gelen posta başvuruları kabul edilmeyeceği bildirilmiştir.

İlan tam metni için tıklayın

YORUM EKLE