İlanlar yayınlandı: 8 Belediye işçi alımı yapacak

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden 8 belediye işçi alımı yapacağını açıkladı. Alım yapacak belediyeler ve kadrolar haberimizde...

İlanlar yayınlandı: 8 Belediye işçi alımı yapacak

Türkiye iş kurumu aracılığı ile verilen ilanlar neticesinde toplamda 8 belediye farklı kadrolarda istihdam sağlamak üzere işçi alımı yapacağını açıklamıştır. Alım yapacak belediye başkanlıkları, alınacak kadrolar ve belediye ilanlarına nasıl ulaşılır gibi bilgiler haberimizde yer almaktadır.

Alım yapacak belediyeler nedir?

Esenköy belediye başkanlığı, Kalaba belediye başkanlığı, Senir belediye başkanlığı, Küplü belediye başkanlığı, Gökçesu belediye başkanlığı, Pütürge belediye başkanlığı, Siirt Belediyesi personel anonim şirketi ve Yanşihan belediye başkanlığı işçi alımı yapacağını duyurmuştur.

Alım yapılacak kadrolar nedir?

Temizlik görevlisi, şoför, beden işçisi, kamyon şoförü, greyder operatörü gibi kadrolar için işçi alımı yapılacağı açıklanmıştır.

Belediye işçi alımı ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Türkiye iş kurumu 8 işkur ) üzerinden ve ya İŞKUR il müdürlükleri üzerinde iş başvurusu işlemlerine geçebilirler. Adaylar belediye işçi alımı ilanlarına ulaşabilmek için aşağıda verilmiş bağlantıyı kullanarak iş ilanlarını takip edebilirler.

Belediye ilanları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 19:39
YORUM EKLE