İletişim Başkanlığı Yazılı ve Sözlü Sınavla 38 Personel Alımı Yapacak!

Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruya göre, özel bilgi ve uzmanlık konularında çalışmak üzere, basın mensupları personeli ve 29 iletişim asistanı uzm

İletişim Başkanlığı Yazılı ve Sözlü Sınavla 38 Personel Alımı Yapacak!
Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruya göre, özel bilgi ve uzmanlık konularında çalışmak üzere, basın mensupları personeli ve 29 iletişim asistanı uzmanı dahil olmak üzere İngilizce'den 38 personel istihdam edilecektir.

Basın bilgi pozisyonuna başvurmak isteyen adayların Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim, Sosyoloji, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi, Karşılaştırmalı Uluslararası Politika, Gazetecilik veya İktisat.

Söz konusu alana başvurmak isteyenler, ÖSYM tarafından yabancı dil bildiklerini veya 2017-2018 yıllarında yabancı dil sertifikalarına sahip olmalarını belgelemek suretiyle ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Yeterlik Testine (YDS) kabul edilmelidir.

Başvurular, 14-31 Ocak 2019 tarihine kadar yapılan iş bitimine kadar İdari Hizmetler Başkanlığı Başkanlığı Başkanlığı Başkanlık Başkanlığı tarafından İdari Hizmetler Daire Başkanlığı Başkanlığı tarafından yapılabilir.

İletişim Uzmanı
İletişim Uzman Yardımcısı pozisyonu için en az 4 yıl eğitim veren üniversiteler arasında Hukuk, Siyaset Bilimi, İktisadi ve İdari Bilimler, 10 İşletme ve İktisat Fakültesi, 15 İletişim Fakültesi ve Bilgisayar, Yazılım, Elektronik, Elektrik ve Elektronik ve Haberleşme bölümlerini kapsayan Mühendislik Fakültesi. toplam 29 personel istihdam edilecektir.

Sınav başvuruları 14-18 Ocak 2019 tarihlerinde Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri web sitesinde (https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr) kabul edilecektir.

Adaylar, şirketin telefonunda veya //www.iletisim.gov.tr ​​adresinden ayrıntılı bilgilere erişebileceklerdir.
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2018, 08:58
YORUM EKLE