İŞKUR İşçi Alımı İlanları! Farklı Kurumlar alım yapacak!

İŞKUR üzerinden farklı kamu kurumları işçi alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR faaliyetlerine başladığı günden bu güne birçok adayın iş bulma

İŞKUR İşçi Alımı İlanları! Farklı Kurumlar alım yapacak!
İŞKUR üzerinden farklı kamu kurumları işçi alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR faaliyetlerine başladığı günden bu güne birçok adayın iş bulmasını sağladığı gibi iş verenler içinde güzel projeler geliştirdi. İş arayan ile iş vereni buluşturan ve istihdamı kolaylaştıran İŞKUR üzerinden bazı kamu kurumları da işçi alımı yapacağını açıkladı. İşte detayları...

ALACAK KURUMLAR

Yarseli Sulama Birliği, Balveren Belediye Başkanlığı, Şenyurt Belediye Başkanlığı, Erzurum Emniyet Müdürlüğü, Türkiye İstatistik Kurumu, Ayvanlar Sulama Birliği, Türk Silahlı Kuvvetleri Ayırma ve Ayıklama Tesisi gibi kurumlar alım yapacaktır.

TYP KAPSAMINDA KAMU İLANLARI!

Beyoğlu Milli Eğitim Müdürlüğü, Marmara Üniversitesi gibi kamu kurumları da toplum yararına program kapsamında işçi alımı yapacaktır.

İŞKUR HARİCİ KAMU İLANLARI!

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 1640 Er Alımı, Ayvacık SYDV, Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Sağlık Bakanlığı bilişim personeli alacaktır. Bu ilanlara sitemizde yer alan kamu ilan kategorisinden ulaşabilirsiniz.

İLANLARA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan özel sektör ilanlarına başvuruda bulunmak için ilgili adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız. İlanlar için https://goo.gl/jvYqnC adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

Başvuru işlemleri için ise aşağıdaki resimdeki gibi tc kimlik numarası ve şifre ile veya e-devlet sistemi ile giriş yapınız.Giriş işleminden sonra en altta bulunan başvur butonunu kullanarak ilanlara başvuru sağlayabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 15:29
YORUM EKLE