İŞKUR kamu ilanları: SGK, İl Milli Eğitim ve Belediye işçi alımı yapacak!

İŞKUR kamu ilanları: SGK, İl Milli Eğitim ve Belediye işçi alımı yapacak!

Türkiye iş kurumu ( İŞKUR ) kullanılarak verilmiş ilanlar doğrultusunda bir çok kamu kurumu bünyesinde istihdam etmek üzere işçi alımı yapacağını duyurdu. Farklı kadrolarda alımların yapılacağı ve ilan şartlarını taşıyan adayların başvurularını belirtilen tarihler içerisinden yapabileceği açıklandı. İŞKUR kamu ilanlarından faydalanmak isteyen adaylar haberimiz üzerinden hangi kurumların alım yaptığını, alınacak kadroları ve başvuruya ait bilgileri inceleyebilirsiniz.

İŞKUR'dan alım yapacak kamu kurumları nedir?

Cimitekke belediye başkanlığı, Kocaeli sosyal güvenlik kurumu il müdürlüğü, Sosyal güvenlik kurumu başkanlığı, Milli savunma bakanlığı akaryakıt ikmal ve nato ant başkanlığı, İl özel idare müdürlüğü, Malatya Turguz Özal üniversitesi personel daire başkanlığı, Gazipaşa sulama birliği başkanlığı gibi kurumlar İŞKUR kamu gurubu üzerinden işçi alımı yapacaktır.

Alım yapılacak kadrolar nedir?

Temizlik görevlisi, otomotiv teknolojisi teknikeri, su pompası operatörü, ekskavatör kazıma ve yükleme operatörü, Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri, Sıhhi Tesisatçı,Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Marangoz , Elektrikçi (Genel) , Mobilya Döşeme İşçisi , Bahçıvan , aşçı, İnşaat Mühendisi(İnşaat Mühendisi-Bina) kadroları için alımların yapılacağı bildirilmiştir.

Başvuru işlemleri nasıl yapılacak?

Türkiye iş kurumu ( İŞKUR ) aracılığı ile başvurular alınacaktır. Aşağıda verilen bağlantıyı kullanarak İŞKUR'a üye girişi sağlamalı ve kamu gurubu ilanlarına giriş sağlayarak başvuru aşamasına geçebilirsiniz. Adaylar İŞKUR'da kamu gurubu ilanlarına ulaşmak için " iş yeri türü " kısmını " kamu " olarak seçerek " ara " kısmına basınız ve işkur'da yayınlanmış olan kamu ilanlarını listeleyebilirsiniz.

İŞKUR iş ilanları için tıklayın

YORUM EKLE