Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Memur Alımı İlanı! Başvuru Tarihi, Başvuru Şartları!

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi memur alımı yapacağını ilan etmiştir. Kurumun memur alım ilanına başvurular 26 Aralık 2018 tarihinde son bulacak olup uygulamalı mülakat sınavı 4 ile 8 Şubat 2019'da yapılacaktır.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Memur Alımı İlanı! Başvuru Tarihi, Başvuru Şartları!
Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi yayınladığı ilan ile 37 memur alımı yapacağını duyurdu. Alımlar açıktan memur alımı olarak gerçekleştirilecek olup farklı kadrolar için yapılacaktır. Kuruma başvuru sağlamak isteyenlerin başvuruları 26 Aralık 2018 tarihine kadar alınacak olup bu tarihten sonra işlemler son bulacaktır.

Başvuru Bilgileri

Türk vatandaşı olmak, 657 sayılı devlet memurları kanununda yer alan 48. maddenin belirtilmiş özel ve genel şartlarını taşıyor olmak, 2018 yılında gerçekleştirilmiş olup KPSS'ye girmiş ve belirtilmiş puanı almış olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Türk Ceza Kanunu'nun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmesine rağmen; kasıtlı bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla bir hapis cezasına veya affına maruz kalsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar. iflas, ihaleye teklif vermek, miskleme eyleminin performansını karıştırmak, mülk varlıklarının suçlanması veya suç işlemekten suçlu bulunmaması suçlarından mahkum edilmemiş olmak, güvenlik soruşturmasından olumlu olarak geçmek aranan şartlar arasında bulunmaktadır.

Adaylar ön başvuru işlemlerini 11 Aralık 2018 ile 26 Aralık 2018 tarihleri içerisinde saat 17:00 mesai bitimine kadar gerçekleştirmek zorundadır. Başvuru işlemleri sadece resmi internet adresi olan www.jandarma.gov.tr internet adresi üzerinde yer alan Personel /Öğrenci Alım Başvuruları ve Sonuçları" kısmından yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yolu ve şahsen başvuru işlemlerinin yapılmasına olanak tanınmamıştır.

Alınacak kadrolar, uzman, mütercim, avukat, kimyager, memur, teknisyen ve kuafördür. Bu kadrolarda yer almak isteyen adaylar belirtilmiş şekilde başvurularını tamamlamalı ve işlemlerini gerçekleştirmelidir.

İlan tam metni için TIKLAYINİlanlardan haberdar olmak isteyenler aşağıdan sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN


>>>Facebook için TIKLAYIN


Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 14:41
YORUM EKLE