Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Muvazzaf Sözleşmeli Subay Alımı yapılacak

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı yeni verdiği ilan ile sözleşmeli olarak subay alımı yapacağını ilan etmiştir. BAŞVURU ŞARTLARI a. Ö

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Muvazzaf Sözleşmeli Subay Alımı yapılacak
Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı yeni verdiği ilan ile sözleşmeli olarak subay alımı yapacağını ilan etmiştir.

BAŞVURU ŞARTLARI

a. Ön başvurular sadece, https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresleri ile, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

b. Adayların "Başvuru Kılavuzunun" tamamını okuduktan sonra başvurusunu yapması gerekmektedir.

c. Başvurular, 09 Nisan 2019 günü başlayıp, 29 Nisan 2019 günü saat 16:59'da sona erecektir.

ç. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi'ne e-Devlet kapısı üzerinden e-devlet şifresi, mobil imza, e-imza, T.C. kimlik kartı seçeneklerinden birisi ile giriş yapılacaktır.

BAŞVURU YERİ, ZAMANI VE ŞEKLİ:

a. Ön başvurular https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adreslerinden ulaşılabilecek Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla e-devlet şifresi, mobil imza, e-imza, T.C. kimlik kartı veya internet bankacılığı seçeneklerinden birisi ile 09-29 Nisan 2019 tarihleri arasında giriş yapılacaktır.

b. Başvurusu kabul edilip seçme sınavlarına katılmaya hak kazanan aday listesinin ve sınavlarla ilgili uygulama esasları, sınav ücreti yatırma duyurusu, sınav merkezi, sınav tarihi ve diğer tüm duyurular https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adreslerinden ilan edilecektir.

İlan detayları için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 15:49
YORUM EKLE