Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

KAMU PERSONEL ALIMLARI

30 Temmuz 2019 Salı 00:49:00

Kamu iş ilanı: İçişleri Bakanlığı bilişim personeli alımı yapacak

İçişleri Bakanlığı 06 temmuz 2019 tarihinde verdiği ilan ile toplamda 21 kişilik sözleşmeli olarak bilişim personeli alımı yapacağını açıkladı. İçişleri Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar genel ve özel şartları taşıması halinde iş ilanına başvuruda bulunabileceklerdir. Ayrıca alımlarda yapılacak sözlü ve yazılı sınavı bilgi işlem dairesi tarafından gerçekleştirileceği ilanda belirtilmiştir. İşte ayrıntılar…

İlan detayları nedir?

İçişleri Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylarda aranan genel şartlar ise şöyledir; 657 sayılı devlet memurları kanununda yer alan 48 maddede belirtilen şartlara haiz olmak, üniversiteleri 4 senelik yazılım ve bilgisayar mühendisliği elektrik, elektronik, elektrik-elektronik ya da endüstri mühendisliği bölümlerini bitirmiş olmak, askerlik ile ilgisinin olmaması veya askerlik çağına gelmemiş olması gerekmektedir. Adaylar askerlik ile ilgili tam bilgiyi ilan tam metni üzerinden alabilirler.  Genel şartların yanı sıra adaylar özel şartları da taşıyor olması gerekmektedir. 

Alım yapılacak kadrolar nedir?

-Siber güvenlik uzmanı,

-Kıdemli .net uygulama geliştirme uzmanı,

-Kıdemli uygulama geliştirme uzmanı,

-Uygulama geliştirme uzmanı,

-İş analisti uzmanı,

-İş zekası uzmanı,

İlgili kadrolara iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar İçişleri bakanlığı resmi internet adresi olan www.icisleri.gov.tr’de yer alan 2019 senesi sözleşmeli bilişim personeli sınavı başvuru formunu 22 temmuz 2019 ile 7 ağustos 2019 tarihleri arasında e-edevlet üzerinden elektronik ortamda başvurular yapılacaktır. Daha fazla bilgi ve detay için www.icisleri.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı