Kamu Kurumları KPSS en az 60, 70 ve KPSS Şartsız İşçi Personel Alımı yapacak!

3 kamu kurumu bünyesinde istihdam sağlamak üzere farklı kadroları için en az kpss 60, 70 ve kpss şartı olmadan işçi, memur ve personel alımı yapaca

Kamu Kurumları KPSS en az 60, 70 ve KPSS Şartsız İşçi Personel Alımı yapacak!
3 kamu kurumu bünyesinde istihdam sağlamak üzere farklı kadroları için en az kpss 60, 70 ve kpss şartı olmadan işçi, memur ve personel alımı yapacağını ilan etti. Alım yapacak kurumlar ise Çanakkale Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı ve Türkiye Taş Kömürü Kurumu olmuştur. İlgili kurumların bünyesine dahil olmak isteyen adaylar gerekli şartları taşıması halinde başvurularını gerçekleştirebilirler.

Alım yapılacak kadrolar ise; Çanakkale Belediyesi zabıta memuru, itfaiye eri, Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı teknisyen, tekniker, büro personeli, arşiv uzmanı gibi farklı kadrolarda alımlar yapacak olup Türkiye Taş Kömürü Kurumu ise pano ayak üretim işçisi alımı yapacağını bildirmiştir.

Çanakkale Belediyesi en az kpss 70 ile alımlarını yapacağını belirtmiş olup, İçişleri Bakanlığı en az kpss 60 alan adaylar arasından alımlarını düzenleyecektir. Türkiye Taş Kömürü Kurumu ise toplamda 1000 kişilik işçi alımı yapacağını ve kamu personeli seçme sınavı KPSS şartı aramadan kura ile alımlarını gerçekleştireceğini duyurmuştur.

Çanakkale en az KPSS 70,

İçişleri Bakanlığı en az KPSS 60,

Taş Kömürü kpss şartsız,

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar ilgili ilan sayfalarına giderek başvuru tarihlerini, başvuru şartlarını ve ilanlara ait gerekli detayları inceledikten sonra iş başvuru aşamasına geçerek işlemlerini yapabilirler.

TTK 1000 işçi alacak tıklayın

İçişleri Bakanlığı 1200 personel alımı yapacak tıklayın

Çanakkale Belediyesi 10 memur alacak tıklayın
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 15:02
YORUM EKLE