Kamu Kurumu Temizlik Görevlisi Alımı yapıyor

Ankara ilinden toplamda 33 kişilik temizlik görevlisi alımı yapacak olan Türkiye İstatistik Kurumu, en az lise ve dengi okul mezunlarının ilana başvuru

Kamu Kurumu Temizlik Görevlisi Alımı yapıyor
Ankara ilinden toplamda 33 kişilik temizlik görevlisi alımı yapacak olan Türkiye İstatistik Kurumu, en az lise ve dengi okul mezunlarının ilana başvuruda bulunacağını belirtmiştir. Türkiye İstatistik Kurumu temizlik görevlisi alım ilanına başvuru gerçekleştirmek isteyen adayların başvuru şartlarını taşıyor olması istenecektir.

Temizlik personeli için kurum en az lise ve dengi okul mezunu olunmasını istemektedir. Bunların yanı sıra 18 ile 35 yaş aralığında olan adayların Türkiye İş Kurumu aracılığı ile bildirilmiş listeden kura çekimi ardından 4 katı aday mülakata çağırılacağı bildirilmiştir.

Adayların evrak teslim işlemleri 7 ocak ile 11 ocak 2019 olarak belirtilmiş ve ilan detaylarında belirtilen adrese teslim edileceği açıklanmıştır. Eğer ilan şartlarını taşıdığınızı düşünüyorsanız ilgili kadro için belirtilmiş tarihler içerisinde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İlan detayları için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2018, 14:41
YORUM EKLE