Kasım ayı işçi ve personel alımı yapacak kurumlar listesi açıklandı.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden ve Devlet personel başkanlığı resmi sitesi aracılığı ile kamu kurumları ve özel sektörde yer alan firmalar Kasım ayı personel alımı ilanlarını duyurdu. Alım yapacak kurumların listesi ve diğer bilgiler haberimizde verilmiştir.

Kasım ayı işçi ve personel alımı yapacak kurumlar listesi açıklandı.

Kasım ayı personel alımı yapacak kurumlar listesi açıklandı. Farklı kamu kurumlarının yanı sıra özel sektörde hizmet sunan firmalar Kasım ayı personel alımı yapacaklarını İŞKUR üzerinden duyurdu. Kasım ayı personel alımı ilanlarını incelemek, hangi kurumların alım yaptığını ve kamu dışı işçi alımlarının hangi kadrolarda işçi alımı yapacağını öğrenmek için haberimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. İşte alıma ilişkin bilgiler...

KASIM AYI PERSONEL ALIMI YAPAN KURUMLAR AÇIKLANDI!

Konya teknik üniversitesi, Devlet su işleri 13. bölge müdürlüğü eski hükümlü, Maden tetkik ve arama genel müdürlüğü, Çanakkale ayvacık belediye başkanlığı, Türkiye vagon sanayii anonim şirketi, Selçuk Üniversitesi, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve bütçe başkanlığı, Devlet hava meydanları işletmesi genel müdürlüğü, Hakimler ve savcılar kurulu gibi kurumlar personel işçi alımı yapacaklarını açıkladı. Peki kamu harici kasım ayında alım yapan firmalar nedir?

KAMU DIŞI İŞÇİ ALIMI YAPILACAK!

Özel bekçi alımı, beden işçisi, aşçı, aşçı yardımcısı, bahçıvan, aşçıbaşı, beton ve betonarme kalıpçısı, boyacı-metal, şoför, kamyon şoförü, kamyonet şoförü, kasap, kimya mühendisi ve daha saymadığımız bir çok kadroda kamu dışı işçi alımları yapılacağı İŞKUR üzerinden duyuruldu.

KAMU ALIMLARINDA KPSS ŞARTI ARANIYOR!

Haberimizde verilmiş kamu personel alımı yapacak olan kurumların geneli kamu personeli seçme sınavı KPSS şartı ile alım yapacağını başvuru şartları arasında bildirdi. İlan şartlarında yer alan kamu personeli seçme sınavı KPSS puanının minimum şartını taşıyan adaylar belirtilen tarihler içerisinde kamu personeli alımı ilanlarına başvuruda bulunabileceklerdir. 

KPSS ŞARTSIZ ALIMLAR BİLDİRİLDİ!

Kamu dışı işçi alımı ilanlarının hepsi KPSS şartı aramadan işçi alımı yapacaklarını açıkladı. Firmaların istenen şartlarını yerine getiren adaylar KPSS şartı olmaksızın işçi alımı ilanlarına iş başvurusunda bulunabilecekleri bildirildi.

DPB PERSONEL ALIMI İLANLARINA NASIL ULAŞILIR?

Devlet personel başkanlığı DPB'de yayınlanan personel alımı ilanlarına ulaşmak için https://bit.ly/2qaZZQJ  adresine giderek güncel kamu personel alımı ilanlarını takip edebilir, ilan şartlarını görüntüleyebilir ve başvuru tarihlerini de inceledikten sonra iş başvuru aşamasına geçiş sağlayabilirsiniz.

İŞKUR KASIM AYI KAMU VE ÖZEL SEKTÖR İLANLARINA NASIL ULAŞILIR?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden özel sektör ve kamu dışı işçi alımı ilanlarına https://bit.ly/2BZSL4r ve https://bit.ly/2oAeU6o sayfalarına giderek ulaşmanız mümkündür. İŞKUR üzerinde yayınlanmış olan özel sektör ilanlarına iş başvurusunda bulunmak için İŞKUR'a üye girişi sağlamak ve ilan şartlarını incelemek gerekmektedir. Bu işlemlerinizin ardından İŞKUR işçi alımı ilanlarına başvuruda bulunabilmeniz mümkün olacağı açıklanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019, 14:11
YORUM EKLE