Kasım ayı kamu personeli alımı ilanları yayınlandı

Kasım ayında çok sayıda kamu kurumu personel alımı yapacağını İŞKUR ve devlet personel başkanlığı adresi üzerinden bildirdi.

Kasım ayı kamu personeli alımı ilanları yayınlandı

Kasım ayında kamu işçisi ve kamu personeli alımı yapacak kurumlar ilanlarını İŞKUR üzerinden ve devlet personel başkanlığı üzerinden yayınladı. Hangi kurum alım yapacak, son başvuru tarihleri ve alım yapılacak kadrolar nedir işte bilgiler...

Kasım ayı kamu personel alımı ilanları yayınlandı

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü, Devlet su işleri 13. bölge saymanlık müdürlüğü eski hükümlü, Kars milli eğitim müdürlüğü eski hükümlü, Konya teknik üniversitesi, Diyarbakır yenişehir belediyesi, Ayvacık Çanakkale belediye başkanlığı, Adalet Bakanlığı, Türkiye vagon sanayii anonim şirketi genel müdürlüğü, Çorum belediye başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı strateji ve bütçe başkanlığı, Devlet hava meydanları işletmesi genel müdürlüğü, Hakimler ve savcılar kurulu, Sanayi ve teknoloji başkanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Sağlık Bilimleri üniversitesi Kasım ayı kamu personeli alımı yapacaklarını açıkladı.

Kamuya alınacak kadrolar nedir?

Büro personeli, şoför, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, sekreter, itfaiye eri, eski hükümlü sondaj işçisi, müfettiş yardımcısı, şehir plancısı, makine mühendisi, yazılım mühendisi, endüstri mühendisi, elektrik-elektronik mühendisi, tekniker, teknisyen, mühendis, işaret dili tercümanı gibi kadrolar için personel alımı sağlanacağı açıklandı

Kamu personeli alımı son başvuru tarihleri nedir?

Tüvasaş son başvuru tarihi: 22 Kasım 2019

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü: son başvuru tarihi: 22 Kasım 2019

Cumhurbaşkanlığı strateji ve bütçe: son başvuru tarihi: 18 Kasım 2019

Devlet hava meydanları: son başvuru tarihi: 08 Kasım 2019

Çorum Belediyesi: son başvuru tarihi: 22 Kasım 2019

Hakimler ve savcılar kurulu: son başvuru tarihi: 12 Kasım 2019

Ayvacık Belediyesi: son başvuru tarihi: 18 Kasım 2019

Sanayi ve teknoloji bakanlığı: son başvuru tarihi: 14 Kasım 2019

Sağlık Bilimleri üniversitesi: son başvuru tarihi: 07 Kasım 2019

İŞKUR kamu işçi alım ilanları için tıklayın İşkur kamu ilanları için " iş yeri türünü " kamu olarak seçip arama tuşuna basmanız gerekmektedir.

DPB kamu personel alımı ilanları için //kamuilan.dpb.gov.tr/ adresine gidebilirsiniz.

YORUM EKLE