KGM Mühendis kadroları için 8 il üzerine Personel Alımı Yapıyor!

Karayolları Genel Müdürlüğü toplamda 43 mühendis alımı yapacağını açıkladı. KGM alımlarını farklı mühendis kadroları ve illerden gerçekle

KGM Mühendis kadroları için 8 il üzerine Personel Alımı Yapıyor!

Karayolları Genel Müdürlüğü toplamda 43 mühendis alımı yapacağını açıkladı. KGM alımlarını farklı mühendis kadroları ve illerden gerçekleştireceğini belirtti. Bunların yanı sıra başvuru genel şartları ve özel şartları da ilanda belirtilmiş olup 19 Aralık 2018 tarihine kadar adayların başvuruları alınacaktır.

Karayolları alımlarını Kars, Van, Ankara, Mersin, İzmir, İstanbul, Kastamonu ve Sivas için yapacaktır. Alınacak kadrolar ise şehir plancısı, inşaat mühendisi, Elektrik-Elektronik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Yazılım Mühendisi, Matematikçi ve Makine Mühendisi için alınacaktır.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel şartları taşımak, 2018 yılı KPSS de KPSSP3 puan türünden (70) ve üzeri puan almış olmak. Bunların yanı sıra kadrolar için özel şartlar belirtilmiştir.

NOT: Bu kadroya aşağıda yer alan tabloda belirtilen yabancı dil sınav türü ve seviyesinin dengi sınav türü ve seviyesinde aynı yabancı dili bilenler de başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru Tarihi : 10/12/2018 - 19/12/2018
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 22:42
YORUM EKLE