Kişisel Verileri Koruma Kurumu İŞKUR'dan işçi alımı yapacak

Kişisel Verileri Koruma Kurumu İŞKUR'dan işçi alımı yapacak

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile verilmiş ilan doğrultusunda Kişisel verileri koruma kurumu başkanlığı Ankara il geneli için işçi alımı yapacağını açıkladı. Kişisel verileri koruma kurumu başkanlığı bünyesine katılmak isteyen adayların verilen ilan detaylarında yer alan şartları ve diğer bilgileri taşıması gerektiği açıklandı. İşte ayrıntılar...

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kişisel verileri koruma kurumu başkanlığı işçi alımı ilanı için aranan şartlar ise şöyledir; Türkiye vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, ilanda belirtilmiş olan suçlardan dolayı ceza almamış olmak, adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan maaş almıyor olması, belirtilmiş bölümleri bitirmiş olmak, kurum tarafından yapılacak olan güvenlik ve arşiv araştırması olumlu olmak, adayların kamu haklarını kullanmakta sorunu olmaması ve askerlik ile ilgisinin olmaması gibi genel şartlar arandığı belirtilmiştir.

TARİH BİLGİLERİ NEDİR?

Adaylar 25 kasım 2019 ile 29 kasım 2019 tarihleri arasından istenilen evrakları Kişisel verileri koruma kurumu başkanlığı adresine bizzat teslim ederek başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. 

Kişisel verileri koruma kurumu başkanlığı işçi alımı güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi kadroları için gerçekleştirilecek olup, asgari ücret, yemek ve yol verileceği bilgisi ilanda yer almıştır. Ayrıca adayların çalışma adresi olarak Ankara / Türkiye olarak belirtilmiştir. Adaylar ilan detayları için İŞKUR resmi adresine giderek kamu ilanları bölümünden ilgili ilanları inceleyerek bilgi edinebilirler.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2019, 14:18
YORUM EKLE