KPSS Şartsız Askeri Personel Alımı 2019

Kamu personeli seçme sınavı şartı aranmaksızın farklı kadrolarda görevlendirilmek üzere askeri personel alımı yapılacak.

KPSS Şartsız Askeri Personel Alımı 2019

Kpss şartı aranmaksızın farklı kadrolar için Sahil Güvenlik askeri personel alımı yapacak!

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adayların başvurusu alınacak olup en az lise mezunu olmak, askerlik görevini bitirmiş veya halen yapıyor olmak, 2019 Ocak itibari ile 27 yaşını bitirmemiş olması başvuru şartları arasında yer almaktadırç


Alınacak kadrolar; kurbağa adam, elektrikçi, serdümen, şoför, aşçı, telsizci'dir. Eğer bu kadrolar ile ilgileniyorsanız her bir kadronun kendine özel şartları da bulunmaktadır. Bu detaylar için sizlere verilmiş ilan tam metni adresine gidebilirsiniz.Adaylar başvurularını yalnızca www.sg.gov.tr üzerinden gerçekleştirebilecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar verilmiş başvuru kılavuzunu detaylı bir şekilde okuduktan sonra belirtilmiş internet adresi üzerinden işlemlerini tamamlayabileceklerdir.


Başvuruda doldurulacak bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Ayrıca adaylar gerçek bilgilerini vermeli ve başvuru şartlarını taşımadığı tespit edilen adaylar elenmiş kabul edilecektir. Başvuru işlemleri 7 Ocak Pazartesi başlayıp 17 Ocak tarihi saat 14:00'da son bulacaktır.


İlan ayrıntıları için tıklayın


Bu tarz ilanlardan haberdar olmak istiyorsanız

>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN


Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 08:46
YORUM EKLE