Mart ayı İŞKUR üzerinden Kamu İşçisi Alımı yapılıyor

Kamu kurumları Mart ayı itibari ile kamu işçisi alımı yapmaya devam ediyor. Kurumlar kamu işçisi alımlarını Şubat ayı itibari ile yayınladı ve Ma

Mart ayı İŞKUR üzerinden Kamu İşçisi Alımı yapılıyor

Kamu kurumları Mart ayı itibari ile kamu işçisi alımı yapmaya devam ediyor. Kurumlar kamu işçisi alımlarını Şubat ayı itibari ile yayınladı ve Mart ayı itibari ile kamu işçisi alımları devam ediyor.

Mart ayı itibari ile kamu kurumlarının İŞKUR üzerinden yaptığı işçi alımlarını ve hangi kadrolarda alım yapılacağı gibi bilgileri ilan365.net olarak sizlere aktarıyoruz.

ALIM YAPACAK OLAN KURUMLAR

Lüleburgaz Belediyesi, Gemerek Belediyesi, Ağrı Belediye Başkanlığı, Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ladik Akdağ Sulama Birliği, Mudanya Belediye Başkanlığı, Uşak Belediyesi ve Yenipazar Belediyesi işkur üzerinden alımlarını gerçekleştirecektir.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Beden işçisi temizlik, Asfalt Plenti Operatörü, Sistem İşletmeni, Yüzey (Asfalt-Beton) Kazıma Makinesi Operatörü, Makam Şoförü, Büro Memuru (Genel), Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Beden İşçisi (Genel), Jeofizik Mühendisi, Duvarcı ve Şoför-Yük Taşıma kadroları için alımlar düzenlenecektir.

Mart ayı İŞKUR kamu grubu işçi alımı ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar Türkiye İş Kurumu İŞKUR sayfasına giderek sisteme giriş yapmalı ve arama bölümünden iş yeri türünü kamu olarak seçerek ara butonuna basmalı ve kamu ilanlarını listelemelidir. Bu aşamadan sonra kendinize uygun olan ilan detaylarına girerek başvur butonunu kullanabilir ve ilgili ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

İşçi alımı yapacak olan kamu kurumları farklı olduğu için ilanların başvuru şartları da farklıdır. Bunun için sizlere haberimizde vermiş olduğumuz adres üzerinden Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanmış olan kamu ilanlarına giderek ilanların başvuru şartlarını ve diğer gerekli bilgilerini inceleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


 
Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 23:12
YORUM EKLE