MEB TYP kapsamında temizlik görevlisi alımı yapacak! Başvuru şartları nedir?

MEB Türkiye iş kurumu ( İŞKUR ) toplum yararına program kapsamında bakım, onarım ve temizlik ve çevre düzenlemesi kadroları için işçi alımı yapacağını açıkladı.

MEB TYP kapsamında temizlik görevlisi alımı yapacak! Başvuru şartları nedir?

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) toplum yararına program ( TYP ) kapsamında meb çevre düzenlemesi ve meb bakım onarım ve temizlik kadroları için işçi alımı yapacağını açıkladı. İŞKUR TYP işçi alımı ilanından yararlanmak isteyen adaylar aşağıdan başvuru şartlarını, hangi bölgelerden alımların yapıldığını inceleyerek başvuru işlemlerine geçiş sağlayabilirler. İşte işçi alımı için verilen bilgiler...

Alım yapılacak bölgeler nedir?

- Aydın,

- Muğla,

- Ağrı,

- Artvin,

- Samsun,

- Isparta,

- Eskişehir,

- Bolu,

- Van,

- Çanakkale,

- Ordu,

- Düzce,

- Siirt,

- Hatay,

- Denizli gibi bölgelerden alımlar yapılacaktır.

İşçi alımı ilanlarına ulaşmak için https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx adresine giderek hiç bir işlem yapmadan " ara " butonuna basarak ilanları listeleyebilir ve üye girişi işlemlerinin ardından ilanlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Meb bakım, onarım ve temizlik işçisi alımları için adaylar ikamet ettiği bölgeye başvuru sağlayabileceklerdir. Başka ilde ikamet eden kişi başka ilin işçi alımı ilanına başvuru yapamayacağını bildirmek isteriz. Ayrıca işçi alımları merkez bölgelerden olmayıp ilçeleri için verilmiştir.

YORUM EKLE