Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü NVİ bilişim personeli alımı yapacak

Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü NVİ 16-30 ekim başvuru tarihleri içerisinde sözleşmeli 8 bilişim personeli kadrosu için personel alımı yapacağını açıkladı.

Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü NVİ bilişim personeli alımı yapacak

Resmi gazete'de yayınlanan ilana göre İçişleri Bakanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü NVİ sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. Peki Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü NVİ sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanına kimler başvuruda bulunabilir? başvuru işlemleri için belirtilen tarih nedir? işte ayrıntılar...

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü NVİ tarafından verilen ilana göre toplamda 8 kişilik sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı açıklandı. Bu kapsamda 3 kıdemli .Net uygulama geliştirme uzmanı ve 5 kişilik uygulama geliştirme uzmanı kadroları için alım yapılacağı belirtildi.

GENEL ŞARTLAR

Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü NVİ tarafından verilen kamu personeli alımı ilanına göre 657 sayılı devlet memurları kanununun 48. maddesinde belirtilmiş şartları taşımak, üniversitelerin 4 senelik yazılım, bilgisayar, elektrik, elektrik-elektronik ve endüstri mühendisliği bölümlerini bitirmiş olmak veya bunlara denkliği yükseköğretim kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, genel şartların tümünü taşımanın yanı sıra özel şartları da taşıyor olmak gerekmektedir.

Bilişim personeli alımı ilanına başvuru için adayların resmi internet sitesi olan www.icisleri.gov.tr ve www.nvi.gov.tr adresinde yer alan 2019 senesi sözleşmeli bilişim personeli sınavı başvuru formuna 16 ekim 2019 ile 30 ekim 2019 tarihleri arasında  ilgili sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linki aracılığıyla e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir.

Başvurular elektronik olarak alınacak olup posta yolu veya şahsen yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

İlan tam metni için tıklayın

YORUM EKLE