Nusaybin Belediyesi Memur Alımı yapacak! 4 Şubat son!

Nusaybin Belediyesi bünyesinde istihdam etmek üzere zabıta memuru alımı yapacağını ilan etti. Başvurular 4 şubatta son bulacak.

Nusaybin Belediyesi Memur Alımı yapacak! 4 Şubat son!
Belediye farklı kadrolarda memur alımı yapacak! Nusaybin Belediyesi bünyesinde istihdam etmek üzere zabıta memuru alımı yapacağını ilan etti. Adaylar işlemlerini 4 şubat tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

GENEL ŞARTLAR

Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

Genel şartların yanı sıra özel şartlarda yer almakta olup adaylar ilan tam metni üzerinde tam bilgileri inceleyebilirler.

ilan detayları için tıklayın

Adaylar belgelerini, 11/01/2019 den 04/02/2019 günü
saat 17.00' a kadar (mesai günlerinde saat 09:00-17:00 arasında), müracaatlarını yapabilirler. Nusaybin Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir. Zabıta memuru kadrosu için başvurular şahsen yapılacaktır.
Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 15:37
YORUM EKLE