Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

KAMU PERSONEL ALIMLARI

29 Ocak 2019 Salı 17:24:58

Nusaybin Belediyesi Tekniker Alımı yapıyor

Belediye 3 tekniker alımı yapacak! Nusaybin Belediyesi bünyesinde görevlendirmek için tekniker alımı yapacağını duyurdu. Tekniker kadrosunda görev al

Belediye 3 tekniker alımı yapacak! Nusaybin Belediyesi bünyesinde görevlendirmek için tekniker alımı yapacağını duyurdu. Tekniker kadrosunda görev almak isteyen adaylar 4 şubat tarihine kadar işlemlerini gerçekleştirebilirler.

GENEL ŞARTLAR

Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

Genel şartların yanı sıra özel şartlarda yer almakta olup adaylar ilan tam metni üzerinde tam bilgileri inceleyebilirler.

ilan detayları için tıklayın

Adaylar belgelerini, 11/01/2019 den 04/02/2019 günü
saat 17.00' a kadar (mesai günlerinde saat 09:00-17:00 arasında), müracaatlarını yapabilirler. Nusaybin Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir. Zabıta memuru kadrosu için başvurular şahsen yapılacaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı