Ogm en az KPSS 70 ile Orman Muhafaza Memuru Alımı Yapacak

Ogm en az kpss 70 puan alan adaylar arasından toplamda 20 memur alımı yapacağını duyurdu. Kurum orman muhafaza memuru kadrosu için alım yapacak olup 8

Ogm en az KPSS 70 ile Orman Muhafaza Memuru Alımı Yapacak
Ogm en az kpss 70 puan alan adaylar arasından toplamda 20 memur alımı yapacağını duyurdu. Kurum orman muhafaza memuru kadrosu için alım yapacak olup 8 şubat tarihine kadar işlemler devam edecektir.

BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuruda bulunacak olan adayların 657 sayılı devlet memurları kanununda belirtilmiş olan 48. maddenin özel ve genel şartlarını taşıyor olması gerekmektedir. 2018 yılında düzenlenen KPSS'ye girmiş ve P93 türünden en az 70 puan almış olmanız ve ilanda belirtilmiş bölümlerden mezun olmanız aranan şartlar arasında bulunmaktadır.

Orman genel müdürlüğü memur alımı ilanında belirtilmiş şartları taşımayan adayların tespiti yapılırsa tüm işlemleri iptal edilecek ve ilgili resmi internet adresinden duyurusu yapılacaktır. Kurumun ilanına başvuru sağlayan adaylar için gerekli duyurular resmi internet adresi olan www.ogm.gov.tr adresinden duyurulacaktır.

Ogm memur alımı için başvuru süreci 28 ocak itibari ile başlamış olup 8 şubat tarihine kadar devam edecektir. Adaylar kurumun resmi //isealim.ogm.gov.tr/hizmetenvanteii/ adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak işlemlerini gerçekleştirecektir.

Son başvuru tarihi saat 23:59'da başvuru işlemleri bitecek olup belirtilen başvuru süresi uzatılmayacaktır. Bunların yanı sıra posta, dilekçe ve bizzat yapılan başvuru işlemleri dikkate alınmayacaktır.

İlan detayları için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 09:09
YORUM EKLE