Orman Genel Müdürlüğü Orman Muhafaza Memuru Alımı Başvuruları Sürüyor!

Orman genel müdürlüğünün orman muhafaza memuru alımı için başvuruları 28 ocak 2019'da başlıyor.

Orman Genel Müdürlüğü Orman Muhafaza Memuru Alımı Başvuruları Sürüyor!

Müdürlük orman muhafaza memuru alımı yapacak! En az KPSS 70 puan alan adaylar Orman Genel Müdürlüğünün alım ilanına 28 ocaktan itibaren başvuruda bulunabileceklerdir.

ARANAN ŞARTLAR

a) 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen genel ve özel şartlara sahip olmak,
b) Tam Teşekküllü Sağlık Kurum ve Kuruluşlarından (Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir ibareli) sağlık kurulu raporu almak, (Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir.)
c) 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından (2018-KPSSP93) en az 70 puan almış olmak,
ç) Yükseköğrenim kuramlarına bağlı ön lisans programlarından;
Ormancılık ve Orman Ürünleri, Orman İşletmeciliği, Ormancılık, Orman Ürünleri, Odun Dışı Orman Ürünleri, Fidan Yetiştiriciliği, Fidan Yetiştirme, Fidan ve Fidecilik, Budama ve Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve yaban Hayatı bölümlerinden mezun olmak,

2018 yılında gerçekleştirilen KPSS'den P93 en az 70 puan almış olmak, ilan tam metninde belirtilmiş olan bölümlerde mezun olmak, 657 sayılı devlet memurları kanununda bulunan 48 maddenin belirtilmiş özel ve genel şartlarına haiz olmak,

İlanda verilmiş şartları taşımayan adayların tespiti yapıldığında tüm işlemleri iptal edilecektir. Başvuruda bulunan adaylara yapılacak duyurular resmi site olan www.ogm.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecektir. Şartları taşımayan adayların ve işlemleri sonlandırılanların yine resmi site üzerinden bilgilendirilecektir.

Başvuru işlemleri 28 Ocak 2019 ile 8 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup resmi adres olan //isealim.ogm.gov.tr/hizmetenvanteii/ sitesinden başvuru formu doldurulması ile gerçekleştirilecektir. Orman muhafaza memuru alımı ilanı sadece çevrim için başvuru ile son başvuru tarihi saat 23:59'a kadar geçerli olacaktır. Belirtilmiş olan süre uzatılmayacak ayrıca posta yolu, dilekçe ve şahsen yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

İlan detayları için TIKLAYIN

>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN


Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 00:55
YORUM EKLE