Orman Müdürlüğü Personel Alımı İlanı 2019

Uzun süredir personel alımı ilanı yayınlamayan Orman Genel Müdürlüğü ( OGM ) önceki günlerde yayınlamış olduğu ilan ile çatısı altında göre

Orman Müdürlüğü Personel Alımı İlanı 2019
Uzun süredir personel alımı ilanı yayınlamayan Orman Genel Müdürlüğü ( OGM ) önceki günlerde yayınlamış olduğu ilan ile çatısı altında görevlendirmek üzere orman muhafaza memuru alımı gerçekleştireceğini adaylar ile paylaştı. Kurumun bünyesine dahil olarak görevde bulunmak isteyen adaylar başvuru şartlarını taşıması halinde, belirtilmiş tarihler içerisinde başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Orman muhafaza memuru alımı ilanı için 2018 yılında gerçekleştirilen KPSS'den P93 en az 70 puan almış olmak, ilan tam metninde belirtilmiş olan bölümlerde mezun olmak, 657 sayılı devlet memurları kanununda bulunan 48 maddenin belirtilmiş özel ve genel şartlarına haiz olmak,

Yayımlanmış ilanda verilen şartları taşımayan adayların tespiti yapıldığında tüm işlemleri iptal edilecektir. Başvuruda bulunan adaylara yapılacak duyurular resmi site olan www.ogm.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecektir. Şartları taşımayan adayların ve işlemleri sonlandırılanların yine resmi site üzerinden bilgilendirilecektir.

OGM personel alımı ilanının başvuru işlemleri 28 Ocak 2019 ile 8 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup resmi adres olan //isealim.ogm.gov.tr/hizmetenvanteii/ sitesinden başvuru formu doldurulması ile gerçekleştirilecektir. Orman muhafaza memuru alımı ilanı sadece çevrim için başvuru ile son başvuru tarihi saat 23:59'a kadar geçerli olacaktır. Belirtilmiş olan süre uzatılmayacak ayrıca posta yolu, dilekçe ve şahsen yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

İlan detayları için TIKLAYIN
>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN


Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 16:12
YORUM EKLE