RTE üniversitesi temizlik ve güvenlik görevlisi alımı yapacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Türkiye iş kurumu aracılığı ile verdiği ilan doğrultusunda toplamda 33 işçi alımı yapacağını açıkladı. Temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi kadrosu için personel alımı yapılacağı bildirildi.

RTE üniversitesi temizlik ve güvenlik görevlisi alımı yapacak
RTE üniversitesi güvenlik ve temizlik görevlisi alımı yapacağını İŞKUR aracılığı ile duyurdu. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi farklı pozisyonlardan oluşan 33 kşilik boş kadrosu ile kamuya personel alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilan Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanarak başvuru süreci başlamış oldu.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İdari ve Mali İşler Dairesine 2 farklı kadro ile 33 kişi alacağını ilan etti. İŞKUR ilanlarına göre, 28 Normal Statüde Temizlik Görevlisi ve 5 Normal statüde Güvenlik Görevlisi alacağını belirtti.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Adayların bu ilanlara başvuru yapabilmeleri için, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Son başvuru tarihi itibari ile 36 yaşından gün almamış olmak, En az İlköğretim ve lise mezunu olmak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Türkiye İş Kurumu üzerinde bu ilan 24 Haziran 2019 tarihinde yayımlanmış olup adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başladılar. Başvuru için adaylara 4 gün süre verilmiş olup adaylar başvurularını en geç 28 Haziran 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru için aşağıda sizlerle paylaşacağımız ilan numaralarını kullanabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi İş İlanı Numarası: 00005033201

Güvenlik Görevlisi İş İlanı Numarası: 00005033171

Kaynak: işin olsa
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, 18:55


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER