Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Başvuruları 3 Kadro için Uzatıldı!

Kurum 3 kadro için başvuru süresini uzattığını açıkladı. Yeni gelen bilgiler doğrultusunda kurumun 3 kadro için 4 şubat tarihine kadar başvuru kab

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Başvuruları 3 Kadro için Uzatıldı!
Kurum 3 kadro için başvuru süresini uzattığını açıkladı. Yeni gelen bilgiler doğrultusunda kurumun 3 kadro için 4 şubat tarihine kadar başvuru kabul edeceğini bildirdi. Uzman erbaş kadrosunda görev almak isteyen adaylar 4 şubat tarihine kadar belirtilen şekilde ilanlara başvuruda bulunabilir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

Uzman erbaş olmak isteyen adaylar Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmasının yanı sıra erkek olması gerekmektedir. Eğitim seviyesi olarak en az lise mezunu adayların ilana başvuruda bulunabileceği bunun yanı sıra 2019 Ocak ayının ilk gününden itibaren 27 taşını bitirmemiş olması gerekiyor. (01 Ocak 1992 ve
daha sonra doğmuş olanlar başvurabilir), Askerlik görevini yapmış veya yapıyor olmak gene şartlar arasında bulunmaktadır.

ALINACAK KADROLAR

- Serdümen,

- Kurbağaadam,

- Elektrikçi,

Belirtilen kadroların dışındaki ilanlar için başvuru süresi bitmiş olup sadece 3 kadro için 4 şubat tarihi verilmiştir. Adaylar genel şartların yanı sıra verilen kadrolar için özel şartları taşıyor olması gerekmektedir.

İlan ayrıntıları için tıklayın

Not: Serdümen, elektrikçi ve kurbağaadam kadroları için süre uzatıldı diğer kadrolar için başvuru süresi bitmiştir.
Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 15:19
YORUM EKLE