Sahil Güvenlik, TCDD ve MSB İşçi Personel Alımı yapacak

3 devlet kurumu çeşitli kadrolarda görev vermek üzere işçi personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar hakkında gerekli başvuru şart ve bilgiler haberimizde.

Sahil Güvenlik, TCDD ve MSB İşçi Personel Alımı yapacak
3 devlet kurumu bünyesinde bulunan boş kadroları doldurmak üzere işçi personel alımı yapacağını duyurdu. 2 devlet kurumu alımlarında KPSS şartı aramıyor ve belirtilen şartları taşıyan adayların başvurularını değerlendirecektir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alım İlanı

Kurumun ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların T.C vatandaşı olması, en az lise mezunu ve askerlik görevini tamamlamış ya da aktif olarak yapıyor olması istenmektedir. 1 ocak 2019 itibari ile 27 yaşını bitirmemiş olması aranan genel şartlar arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra ilanda belirtilen kadrolar için özel şartları da taşıyor olmanız gerekmektedir.

TCDD Kpss Şartsız İşçi Alımı yapacak

Devlet demiryolları Nisan ayında İŞKUR üzerinden yayınlayacağı ilan ile çok sayıda işçi alımı yapacağını duyurdu. Başvurularda kpss şartı aramayan kurum, belirtilmiş özel ve genel şartları taşıyan adayların başvurularını değerlendireceğini belirtilmiştir. * Adaylar, İŞKUR’da açıklanan iş taleplerinden yalnızca birini uygulayabilecekler, Adaylar erkek olmalı, İŞKUR’da beyan edilen işgücü talebinin son başvuru tarihinden itibaren 36 yaşındna gün almış olmamalıdır, Adayların son başvuru tarihinden itibaren duyuruda belirtilen eğitim seviyesi ve bölümden mezun olmuş olmaları gerekir.

Milli Savunma Bakanlığı Memur Alımı İlanı

Toplamda 165 memur alımı yapacağını belirten kurum, farklı kadrolar ve birimler için alım gerçekleştirecektir. Belirtilen genel şartların yanı sıra özel şartları da taşıyan adaylar belirtilen başvuru tarihleri içerisinde işlemlerini gerçekleştirebilirler. 657 sayılı devlet memurları kanununda belirtilmiş 48. maddenin genel ve özel şartlarını taşıyor olmak, T.C vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmuş ayrıca kamu haklarından yoksun olmamak gerekmektedir.

TCDD işçi alımı detayları için tıklayın

Sahil Güvenlik komutanlığı ilanı için tıklayın

MSB memur alımı için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 00:46
YORUM EKLE