Sayıştay 2019 Kamu Personeli Alımı Yapıyor! Denetçi Yardımcısı Adayı Kadrosu!

Sayıştay yeni vermiş olduğu ilan ile 2019 yılı için kamu personeli alımı gerçekleştirecek. Alım yapacağı kadro i

Sayıştay 2019 Kamu Personeli Alımı Yapıyor! Denetçi Yardımcısı Adayı Kadrosu!

Sayıştay yeni vermiş olduğu ilan ile 2019 yılı için kamu personeli alımı gerçekleştirecek. Alım yapacağı kadro ise denetçi yardımcısı adayı olarak belirtilmiş olup toplamda 45 kişi alacağını bildirmiştir.

Başvuru şartlarında ise 657 sayılı devlet memurları kanununda yer alan 48. maddede bulunan genel şartlara haiz olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak bununla alakalı tam bilgi için ilan tam metnini inceleyiniz, ilanda belirtilmiş olan ( ilan tam metni ) bölümlerden mezun olma şartları aranmaktadır.

Sayıştay sınav başvurularını 8 Ocak 2019 ile 15 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirecek olup geç kalan adaylar için 23 ocak 2019 tarihi olarak belirtmiştir. Bu tarihler içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz istenmektedir.

Kurum başvuru işlemlerini ise Elektronik ortamda ÖSYM başvuru merkezleri aracılığıyla veya bireysel olarak internet aracılığıyla (ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden) alınacaktır. ÖSYM Başvuru Merkezlerinin adresi ÖSYM'nin internet sayfasında yer alacaktır. ÖSYM Başvuru Merkezlerinin başvuruları, resmi iş gününde ve resmi iş saatleri arasında alacaklardır.
 

 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 22:45


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER