Senir Belediyesi temizlik görevlisi kadrosu için işçi alımı yapacak

Senir Belediyesi temizlik görevlisi kadrosu için işçi alımı yapacak

Senir Belediye Başkanlığı, İŞKUR'dan verdiği ilan ile temizlik görevlisi kadrosu için işçi alımı yapacağını duyurdu. En az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği ilan geçici statüde görevlendirilmek üzere ve en fazla lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği belirtildi. Adaylar iş başvuru işlemlerini 08 temmuz 2019 tarihine kadar Türkiye iş kurumu aracılığı ile ve ya Türkiye iş kurumu il müdürlükleri üzerinden yapabileceklerdir. Adaylar başvuru sırasında gerçeğe aykırı belge vermemesi gerekmekte olup, bu girişim tespit edilirse başvuru iptali ve yasal işlem hakkı kurum tarafında saklı tutulmaktadır. 

İlan detayları

  1. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
  2. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
  3. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
  4. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
  5. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
  6. Müracaat eden adaylar içerisinden talep sayısının dört katı olacak şekilde noter kura çekimi düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
  7. İşyerine ismi bildirilen kişilere sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara duyurulacaktır.
  8. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
  9. 16.07.2019 tarihinde Senir Belediye Başkanlığı'nda noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.
  10. İletişim 0 246 553 20 02

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Temizlik Görevlisi

KişiselBilgiler

Cinsiyet Yaş Aralığı Boy Aralığı Kilo Aralığı
Kadın - - -
Erkek 18--(08.07.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Senir Belediye Başkanlığı 16.07.2019 Öğleden Önce (09:00 - 12:00)

Çalışma Adresi Bilgisi

Çalışma Adresi : ORTA MAH. CUMHURİYET CAD. no:2
32750 KEÇİBORLU
ISPARTA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :KEÇİBORLU

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No 0 246 553 20 02
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Geçici / Tam Zamanlı
Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 06:33
YORUM EKLE